Vijesti

Iz galerija

Javnobilježnička prisega - 8.5.2019.

Pred predsjednikom Vrhovnog suda Republike Hrvatske, Đurom Sessom, ministrom pravosuđa Draženom Bošnjakovićem te predsjednicom Hrvatske javnobilježničke komore Zvijezdanom Rauš-Klier, u prostorima Ministarstvu pravosuđa Republike Hrvatske 3. svibnja 2019. održana je svečanost polaganja prisege novoimenovanih javnih bilježnika.

Prisegu su položili imenovani javni bilježnici:

 

1. Anto Lozančić za područje Općinskog suda u Dubrovniku sa službenim sjedištem u Dubrovniku
2. Stjepan Sabljarić za područje Općinskog suda u Karlovcu sa službenim sjedištem u Slunju
3. Fabiana Kliman za područje Općinskog suda u Puli-Pola sa službenim sjedištem u Rovinju -Rovigno
4. Natalija Pavlović za područje Općinskog suda u Rijeci sa služben im sjedištem u Cresu
5. Srđan Markiš za područje Općinskog suda u Rijeci sa službenim sjedištem u Opatiji
6. Mirta Dremil Štefančić za područje Općinskog suda u Rijeci sa službenim sjedištem u Rijeci
7. Mario Brajdić za područje Općinskog suda u Rijeci sa službenim sjedištem u Delnicama
8. Belma Pličanić za područje Općinskog suda u Sisku sa službenim sjedištem u Hrvatskoj Kostajnici
9. Anamarija Arapović Vranješ za područje Općinskog suda u Splitu sa službenim sjedištem u Makarskoj
10. Maja Radovani za područje Općinskog suda u Splitu sa službenim sjedištem u Solinu
11. Domagoj Strinavić za područje Općinskog suda u Slavonskom Brodu sa službenim sjedištem u Novoj Gradiški
12. Zvonimir Bračun za područje Općinskog suda u Slavonskom Brodu sa službenim sjedištem u Slavonskom Brodu
13. Andreja Levatić Marin za područje Općinskog suda u Varaždinu sa službenim sjedištem u Novom Marofu.
14. Jasna Galešić za područje Općinskog sud a u Velikoj Gorici sa službenim sjedištem u Vrbovcu
15. Ivana Herceg za područje Općinskog građanskog suda u Zagrebu sa službenim sjedištem u Zagrebu - Gornji Grad-Medveščak - Donji Grad-Podsljeme
16. Kristian Hukelj za područje Općinskog građanskog suda u Zagrebu sa službenim sjedištem u Zagrebu-Gornji Grad-Medveščak-Donji Grad-Podsljeme
17. Anita Škurjanec za područje Općinskog građanskog suda u Zagrebu sa službenim sjedištem u Zagrebu - Gornji Grad-Medveščak-Donji Grad-Podsljeme
18. lvanka Birkić-Šarić za područje Općinskog građanskog suda u Zagrebu sa službenim sjedištem u Zagrebu - Gornji Grad-Medveščak-Donji Grad-Podsljeme
19. Tomislav Žabek za područje Općinskog građanskog suda u Zagrebu sa službenim sjedištem u Zagrebu - Gornji Grad-Medveščak-Donji Grad-Podsljeme
20. Ljerka Gec za područje Općinskog građanskog suda u Zagrebu sa službenim sjedištem u Zagrebu - Gornja Dubrava-Donja Dubrava
21. Domagoj Ranogajec za područje Općinskog građanskog suda u Zagrebu sa službenim sjedištem u Zagrebu - Peščenica-Žitnjak
22. Jasminka Vrba za područje Općinskog suda u Novom Zagrebu sa službenim sjedištem u Zagrebu - Brezovica-Novi Zagreb zapad-Novi Zagreb istok

Na stranicama multimedije možete pogledati i preuzeti fotografije sa svečanosti prisege: Prisega 3.5.2019.


Povratak na vijesti...